HTC Desire HD - tapety - hry - videa

Proč členit tyto tři kategorie na každou stránku zvlášť? Nabízím Ti tapety, hry a videa pěkně pod jednou střechou, ale hlavně přehledně a srozumitelně! Jakoukoli hru, tapetu, video nebo schéma do telefonu si můžeš i stáhnout přes Android Market, takže pokud se Ti tady nezalíbí, víš, kde hledal dál. Ale abys neřekl/a, že tu nic není, nabídnu Ti pěkné tapety, hry a video, na kterém mě uvidíš osobně. Těšíš se?

Tapety

Nezapomeň, že můj displej má rozlišení 480x800 pixelů, takže pokud si do mě budeš chtít natáhnout tapety a budeš chtít, aby vypadali co nejkrásněji, rozhodni se vždy pro rozlišení tapet 480x800.

tapeta tapeta tapeta
tapeta tapeta tapeta

Navíc jsem našel parádní odkaz na stránky, kde jsou tapety přímo pro Tebe (teda pro mě!) 480x800. Odtud si určitě vybereš tu svoji jedinečnou.

Hry

Na hraní si určitě najdeš čas, já budu připraven střílet, závodit a soutěžit kdykoliv mě vezmeš do ruky. Do HTC Desire HD si můžeš stáhnout nespočet her přímo z Android Marketu, nebo z nějakých specializovaných stránek na internetu. Na Android Marketu máš přímo hodnocení a zevrubný popis každé hry, takže víš, co pravděpodobně budeš hrát. Vyber si přesně tu, na kterou se zrovna cítíš a zpříjemni si tak den.

hry

Videa

Na tomhle poměrně rozsáhlém a detailním videu Ti předvedu sám sebe v celé své kráse. Jedná se o recenzi od chlapů z mobilenet.cz, takže se pohodlně usaď, připrav si popcorn, a jdeme na věc. Pak se určitě mrkni na moje diskusní fórum, kde určitě budou kolovat informace o stažení dobré hry, tapety, videa nebo schématu. S pozdravem, HTC Desire HD.