HTC Desire HD - moje výhody a nevýhody

Jak bývá často řečeno - „Nikdo není dokonalý“ - a to platí i pro HTC Desire HD. Budu silný chlapák a povím Ti nejen mé přednosti, ale i hlavní nedostatky, které bohužel i já mám. Pokud s něčím nebudeš souhlasit, ozvi se mi do diskusního fóra, probereme to s ostatními uživateli.

Výhody

fotoaparát Začnu tím více příjemným, což jsou mé hlavní výhody, plusy a kvality. Disponuji 8 MPx fotoaparátem s autofocusem, 1 GHz procesorem, vysokou pamětí RAM 768 MB, Wi-Fi, GPS, HSPA, umím číst elektrické knihy, nabízím skvělý Android Market, skvělý zvuk a umím natáčet HD videa. To je myslím pěkná charakteristika HTC Desire HD, nemyslíš? Někdo si mě oblíbí už jen díky přívětivému uživatelskému prostředí HTC Sence, jiný zase kvůli zajímavé konstrukci. Čím jsem uchvátil právě Tebe? Napiš do diskusního fóra, ať vím. Díky, Tvůj HTC Desire HD.

Nevýhody

prázdná baterie Jak jsem řekl, jsem rozumný přístroj, takže na sebe uvedu i nějakou kritiku. Velmi stroze, neb nemám nedostatky rád. Největším problémem bude nejspíš baterie, ta moc dlouho nabitá nevydrží. Pak je tu absence mechanické spouště fotoaparátu, absence stereo reproduktorů, občas mám problém s proximity senzorem, jsem poněkud těžší, nemůžu využít zoom při natáčení videa. Pro začátek to stačí, některé další pozorovatelné nevýhody na sebe uvedu v diskusním fóru, tak neváhej a zapoj se do debaty. Třeba se ještě někdy uvidíme, zatím ahoj, HTC Desire HD.